Hifipood on loodud Sinule kui Sulle meeldib muusika ja Sa hindad kvaliteeti.

BOSE SoundSport kõrvaklapid, Apple seadmetele (Punane)

Rohkem vaateid

Bose
BOSE SoundSport kõrvaklapid, Apple seadmetele (Punane)
Bose® SoundSport® Apple spordi kõrvaklapid on disainitud sportlikule inimesele spetsiaalselt Apple'i toodetega kasutamiseks.
99,95 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva

Kirjeldus

Detailid

Vii oma treening järgmisele tasemele kasutades uusimaid Bose® sportimiseks mõeldud kõrvaklappe. Bose® Soundsport higi- ja ilmastikukindlad kõrvaklapid on spetsiaalselt valmistatud igapäevast treeningut silmas pidades. Klapid on disainitud püsimaks peas kogu treeningu vältel, pakkudes samal ajal viimistletud ning kõrgkvaliteetset heli – kooslust millele ei saa vastu mitte ühedki teised sportimiseks mõeldud kõrvaklapid. Sisse ehitatud pult/mikrofon võimaldab teil kõnedele vastata ning salvestatud muusikat valida ilma selleks telefoni haaramata.

Tasakaalustatud heli toob teieni nii kõrged, kui madalad noodid.

StayHear® kõrvasisesed otsikud püsivad kindlalt peas ka kõige pingelisema treeningu käigus.

Higi- ja ilmastikukindlus on tagatud hüdrofoobse akustilise materjali poolt, mis sobib kasutamiseks nii sise-, kui ka välisruumides sportimiseks.

Kaasaskantav tasku hoiab audioseadet kogu treeningu vältel kindlalt paigal. Bose® spordi kõrvaklappidega tuleb kaasa tasku, mis võimaldab pärast treeningut kõrvaklapid kindlasse kohta hoiustada. Kaasaskantavas kotis saab treeningu ajal mugavalt võtmed ning raha hoida. Kaasaskantava tasku karabiiner võimaldab mugavalt kinnitada seadme spordiriiete külge.

Liikumapanev heli 

BOSE® spordi kõrvaklapid on heaks motivaatoriks kogu treeningu vältel. TriPort® kõrvaklappide unikaalne tehnoloogia pakub kõrgkvaliteetset ühtlast heli, mis laseb muusikat nautida keskkonnast eemal olemata. See on kooslus, mis viib treeningu uuele tasemele.

Stabiilsus ja vastupidavus 

StayHear® kõrvasisesed otsikud püsivad kindlalt kõrvas, garanteerides suurepärase kasutusmugavuse isegi kõige raskema treeningu käigus. Kõrvaklapid on kaitstud niiskuskindla ning vetthülgava riidega, tagades seejuures suurepärase helikvaliteedi.

StayHear® otsikud on saadaval kolmes suuruses: väike, keskmine ja suur.

Kontroll muusika ja kõnede üle 

Lihtsa nupuvajutusega on võimalik muuta seadme helitugevust ning valida muusikat salvestatud palade hulgast. Kõrvaklapidel on sisseehitatud mikrofon, mis võimaldab ilma lisapingutuseta võtta vastu kõnesid.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Brand Bose
Rating filter Ei
Kampaania Ei
Tarneaeg Ei
Bluetooth Ei
Sagedusala Ei
OHM Ei
Kommentaarid© Hifipood OÜ - Tel: +372 5 88 77 323.
Reg. 12453066 - VAT nr EE101630036
Kvaliteetseid helielamusi aastast 2013