Hifipood on loodud Sinule kui Sulle meeldib muusika ja Sa hindad kvaliteeti.

Pioneer DJM-750-K Mikserpult. (Must)

Rohkem vaateid

Pioneer
Pioneer DJM-750-K Mikserpult. (Must)
4-kanaline tippvõimsus. DJM-750 pakub tähelepanuväärseid võimalusi loovusele VÄRVUS: MUST
999,00 €

Saadavus: Laos

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva

Kirjeldus

Detailid

4-kanaline tippvõimsus.

DJM-750 pakub tähelepanuväärseid võimalusi loovusele ning võimalust viia FX-manipuleerimine ja programmi synergia uuele tasemele. DJM-750-mikserpuldis ühilduvad kõige uuemad heli- ja FX-tehnoloogiad ja seda mõistliku hinnaga. Puldis leidub 13 biitefekti – kaasa arvatud uus VINYL BRAKE – ning taseme/sügavuse-nupp juhtimaks wet/dry-miksimist.

DJM-750-mudelis on sama 32 bit digitaalne signaaliprotsessor kui ka Pioneeri klubitasemel DJM-900nexus -mudelis digitaalse kohina elimineerimiseks. 24 bit A/D-muundaja digitaliseerib ja parandab heli kõigis väljundites.

Kontrolli heli

Boost Colour FX pakub DJ-le võimalust kasutada ja juhtida Sound Colour FX -efekte ja Beat FX -efekte ühe käe liigutusega. Boost FX -nupu abil võib lisada uue efektitaseme Sound Colour FX -efektile, DJ saab juhtida mõlemaid efekti parameetreid samaaegselt, olenevalt kiirustest, mida annab juhtida suurt kroomset nuppu keerates.Lõputult võimalusi

Kasutusel on 13 FX -biitefekti, kaasa arvatud VINYL BRAKE ja uuendatud ROLL. Taseme/sügavuse-regulaatoriga luuakse wet/dry-mikse samal ajal, kui DJ reguleerib kiirust BEAT LEFT/RIGHT-nupuga ja manuaalse aeg-juhtimisega.Kvaliteetsem heli

DJM-750-mikserpuldis on tippklassi 24 bitine / 96 kHz. 4-kanaline helikaart, mis võimaldab nelja kanali samaaegse väljundi ja sisendi ilma, et heli kvaliteet nõrgeneks, läbi mikseri liikudes. Seega ühendamiseks arvutiga on vajalik ainult üks USB-kaabel.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Brand Pioneer
Rating filter -
Tarneaeg Ei
Kampaania -
Kanaleid -
Bluetooth -
WiFi -
HDMI (Sisend) tk -
HDMI (Väljund) tk -
Sagedusala -
Elemendi suurus -
OHM -
Võimsus (RMS) -
Võimsus (MAX) -
Kommentaarid© Hifipood OÜ - Tel: +372 5 88 77 323.
Reg. 12453066 - VAT nr EE101630036
Kvaliteetseid helielamusi aastast 2013